Bobcat Teknik Servis ve Yedek Parça günün her saati kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerinin yanındadır.

 • Orijinal yedek parça,
 • Tecrübeli servis hizmetleri,
 • Yedek parça sözleşmesi,
 • Hava, yağ, su, yakıt ve hidrolik filtreler,
 • Uygun fiyatlar ve ödeme kolaylığı,
 • Sürekli tedarik, güvenli sevk
 • Geniş stok desteği ve sürekli büyüyen birikim
 • Yedek parça ve Filtre garantisi

Her türlü Yedek Parça ve Servis ihtiyaçlarınız için bize aşağıdaki e-posta adresimizden 24 saat 7 gün ulaşabilirsiniz: [email protected]

 

TEKNİK SERVİS

Müşteri Tatmininde Mükemellik

 1. ÜLKE ÇAPINDA HİZMET AĞI Bürolar ve yetkili servis ve yedek parça bayileri ile yurt çapında etkin ve yaygın hizmet sunmaktayız.
 2. TSE BELGELİ SERVİS
 3. YENİLEME-REVİZYON DENEYİMÇalışma zamanı dolmuş veya herhangi bir kullanım hatasından dolayı arızalanmış ekipmanları orijinal parçalar kullanarak yenilemekteyiz.
 4. EKİPMANLARIN RUTİN BAKIMI VE ARIZALAR7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir.
 5. EĞİTİM- BAŞARININ TEMEL ŞARTITeknik personelimiz en son teknolojik bilgileri kapsayan eğitimler ile tecrübelerinin yanında en güncel bilgiler ile de eğitilmektedir.

 

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Modern servis atölyeleri, modern test araçları ile donatılmış gezici servislerimiz, satış sonrasında karşılaşılabilecek her türlü problemleri en kısa sürede çözmek için hizmetinizdedir. Bakım sözleşmeleri ile satın aldığınız ürünlerin periyodik olarak bakımlarını gerçekleştirir ve işlerinizin planladığınız gibi yürümesine yardımcı oluruz.

Yurt dışında gerçekleştirilen projeler için desteğe ihtiyaç duyulduğu takdirde, deneyimli teknik servis kadrosu ile HAMAMCIOĞLU dünyanın her köşesinde hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Bu amaçlar doğrultusunda alınan; TSE Hizmet, Sanayi Bakanlığı’nın Satış Sonrası Hizmetler Yeterlilik Belgeleri; bir taraftan “Kaliteli Hizmet” anlayışımızın somut kanıtlarını oluştururken, diğer taraftan da değerli müşterilerimize alacakları hizmetler için garanti teşkil etmektedir.